CHCI SE ZAPOJIT

Je řada způsobů, jak se můžete zapojit a pomoci nám vytvářet šťastnější společnost.

Dobrovolnictví

 

Hledáme dobrovolníky pro tyto role:

  1. Překladatel: překládá materiály z anglického jazyka pro náš web a materiály ke kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“. Moc důležitá věc. Překládáme postupně v rámci našeho „core týmu“, ale každou pomoc vítáme.
    Na www.actionforhappiness.org je řada zajímavých informací, ale pro mnoho lidí může být angličtina překážkou. Hledáme ty z vás, které naše téma oslovuje a rádi překládáte.

  2. Fundraiser: hledáme kolegu, který má zkušenosti se získáváním finančních zdrojů. Chceme působit na území celé České republiky, chceme, aby o nás lidé věděli, a chceme podporovat naši síť facilitátorů. Abychom mohli realizovat naše plány, potřebujeme k tomu finanční zdroje.

  3. Grafik: připravuje grafické podklady pro vizuální prezentaci Action for Happiness (podklady pro tištěné materiály a webovou prezentaci)

Staňte se firemním partnerem

Rádi zapojíme do našich aktivit firmy, kterým záleží na tom, jak se jejich zaměstnanci cítí. Přece jen, v práci trávíme mnohdy více času než s rodinou a přáteli, takže téma štěstí a duševní pohody v pracovním kontextu je velmi relevantní. Zapojit se můžete formou realizace kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“ ve vaší společnosti, zapojením zaměstnanců v dobrovolnické činnosti nebo jinou formou, která sedí vaší firemní kultuře a představám.

 

Staňte se facilitátorem kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“ nebo zorganizujte vlastní akci

Skvělou formou jak přispět k pozitivní změně přímo ve vašem prostředí je stát se facilitátorem kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“ nebo uspořádáním jednorázového setkání ve vašem městě. Náš tým vás provede procesem, zprostředkuje materiály a poradí vám, jak na to.

Napište nám na info@actionforhappiness.cz

 

PODPOŘTE NÁS

Jsme malá nezisková organizace. Nejsme nijak podporovaní státem a spoléháme zcela na dary od našich příznivců. Bez nich bychom neexistovali. Děkujeme všem, kdo se rozhodli nás podpořit.

Získané prostředky využíváme především na:

  • Šíření našich myšlenek - marketingové předměty pro naše akce, tisk propagačních materiálů, propagace na sociálních sítích, realizace akcí a účast na veletrzích

  • Překlady textů ze stránek mateřské organizace www.actionforhappiness.org a provoz českého webu

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na náš transparetní účet: 290735362/0300 vedený u ČSOB v Praze 5, Radlická 333/150

Na vyžádání vystavíme na poskytnutý dar potvrzení pro daňové účely podle zákona o dani z příjmu.

 

KDO NÁM POMÁHÁ

 

Děkujeme všem, kdo nám pomohli nebo pomáhají s překlady materiálů ke kurzu, kalendářů a textů na web.

Moc si vaší pomoci vážíme!

IMG-20191111-WA0000.jpg

Jana Havlíčková

Lektorka,

Západočeská univerzita v Plzni

_20191109_201235.JPG

Zuzka Mácová

Lékařka,

Zdravotnická záchranná služba

20190416_193452_edited.jpg

Hanka Konvalinková

Učitelka,

Mateřská škola

Nicole%20Pikov%C3%A1_edited.jpg

Nicole Piková

Sběratelka zkušeností

Libor Friedel foto.jpeg

Libor Friedel

Eva Novotná.jpg

Eva Novotná

Studentka