CHCI SE ZAPOJIT

Je celá řada způsobů, jak se můžete zapojit do našich aktivit a pomoci nám tak v naší snaze vytvářet šťastnější společnost.

Dobrovolnictví

 

V tuto chvíli hledáme dobrovolníky především pro tyto role:

  1. Komunikační a PR expert: tvoří komunikační a marketingovou strategii Action for Happiness Česká republika, stará se o naši facebookovou stránku a obsah na našem webu, přináší zajímavé zdroje (články, rozhovory, akce..) z českého prostředí k tématům, kterými se zabýváme.

  2. Překladatel: překládá materiály z anglického jazyka pro náš web a materiály ke kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“. Moc důležitá věc. Překládáme postupně v rámci našeho „core týmu“, ale každou pomoc vítáme.
    Na www.actionforhappiness.org je řada zajímavých informací, ale pro mnoho lidí může být angličtina překážkou. Hledáme ty z vás, které naše téma oslovuje a rádi překládáte.

  3. Fundraiser: hledáme kolegu, který má zkušenosti se získáváním finančních zdrojů. Chceme působit na území celé České republiky, chceme, aby o nás lidé věděli, a chceme podporovat naši síť facilitátorů. Abychom mohli realizovat naše plány, potřebujeme k tomu finanční zdroje.

  4. Grafik: připravuje grafické podklady pro vizuální prezentaci Action for Happiness (podklady pro tištěné materiály a webovou prezentaci)

Staňte se firemním partnerem

Rádi zapojujeme do našich aktivit firmy, kterým záleží na tom, jak se jejich zaměstnanci cítí. Přece jen, v práci trávíme mnohdy více času než s rodinou a přáteli, takže téma štěstí a duševní pohody v pracovním kontextu je velmi relevantní. Zapojit se můžete formou realizace kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“ ve vaší společnosti, zapojením zaměstnanců v dobrovolnické činnosti nebo jinou formou, která sedí vaší firemní kultuře a představám.

 

Staňte se facilitátorem kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“ nebo zorganizujte vlastní akci

Skvělou formou jak přispět k pozitivní změně přímo ve vašem prostředí je stát se facilitátorem kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“ nebo uspořádáním jednorázového setkání ve vašem městě. Náš tým vás provede procesem, zprostředkuje materiály a poradí vám, jak na to.

Napište nám na info@actionforhappiness.cz

 

Kdo nám pomáhá

 

Děkujeme všem, kdo nám pomohli nebo pomáhají s překlady materiálů ke kurzu, kalendářů a textů na web.

Moc si vaší pomoci vážíme!

Jana Havlíčková

Lektorka,

Západočeská univerzita v Plzni

Zuzka Mácová

Lékařka,

Zdravotnická záchranná služba

Honza Rychlý

Hanka Konvalinková

Pavel Hyťha

Giving.png
Relating.PNG
Exercising.PNG
Awareness.PNG
Trying out.PNG
Direction.PNG
Resilience.PNG
Emotion.PNG
Acceptance.PNG
Meaning.PNG