CHCI SE ZAPOJIT

Je řada způsobů, jak se můžete zapojit a pomoci nám vytvářet šťastnější společnost.

Dobrovolnictví

 

Hledáme dobrovolníky pro tyto role:

  1. Komunikační a PR expert: tvoří komunikační a marketingovou strategii Action for Happiness Česká republika, stará se o naši facebookovou stránku a obsah na našem webu, přináší zajímavé zdroje (články, rozhovory, akce..) z českého prostředí k tématům, kterými se zabýváme.

  2. Překladatel: překládá materiály z anglického jazyka pro náš web a materiály ke kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“. Moc důležitá věc. Překládáme postupně v rámci našeho „core týmu“, ale každou pomoc vítáme.
    Na www.actionforhappiness.org je řada zajímavých informací, ale pro mnoho lidí může být angličtina překážkou. Hledáme ty z vás, které naše téma oslovuje a rádi překládáte.

  3. Fundraiser: hledáme kolegu, který má zkušenosti se získáváním finančních zdrojů. Chceme působit na území celé České republiky, chceme, aby o nás lidé věděli, a chceme podporovat naši síť facilitátorů. Abychom mohli realizovat naše plány, potřebujeme k tomu finanční zdroje.

  4. Grafik: připravuje grafické podklady pro vizuální prezentaci Action for Happiness (podklady pro tištěné materiály a webovou prezentaci)

Staňte se firemním partnerem

Rádi zapojíme do našich aktivit firmy, kterým záleží na tom, jak se jejich zaměstnanci cítí. Přece jen, v práci trávíme mnohdy více času než s rodinou a přáteli, takže téma štěstí a duševní pohody v pracovním kontextu je velmi relevantní. Zapojit se můžete formou realizace kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“ ve vaší společnosti, zapojením zaměstnanců v dobrovolnické činnosti nebo jinou formou, která sedí vaší firemní kultuře a představám.

 

Staňte se facilitátorem kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“ nebo zorganizujte vlastní akci

Skvělou formou jak přispět k pozitivní změně přímo ve vašem prostředí je stát se facilitátorem kurzu „Poznej, na čem opravdu záleží“ nebo uspořádáním jednorázového setkání ve vašem městě. Náš tým vás provede procesem, zprostředkuje materiály a poradí vám, jak na to.

Napište nám na info@actionforhappiness.cz

 

PODPOŘTE NÁS

Jsme malá nezisková organizace. Nejsme nijak podporovaní státem a spoléháme zcela na dary od našich příznivců. Bez nich bychom neexistovali. Děkujeme všem, kdo se rozhodli nás podpořit.

Získané prostředky využíváme především na:

  • Šíření našich myšlenek - marketingové předměty pro naše akce, tisk propagačních materiálů, propagace na sociálních sítích, realizace akcí a účast na veletrzích

  • Překlady textů ze stránek mateřské organizace www.actionforhappiness.org a provoz českého webu

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na náš transparetní účet: 290735362/0300 vedený u ČSOB v Praze 5, Radlická 333/150

Na vyžádání vystavíme na poskytnutý dar potvrzení pro daňové účely podle zákona o dani z příjmu.

 

KDO NÁM POMÁHÁ

 

Děkujeme všem, kdo nám pomohli nebo pomáhají s překlady materiálů ke kurzu, kalendářů a textů na web.

Moc si vaší pomoci vážíme!

Jana Havlíčková

Lektorka,

Západočeská univerzita v Plzni

Zuzka Mácová

Lékařka,

Zdravotnická záchranná služba

Hanka Konvalinková

Učitelka,

Mateřská škola

Nicole Piková

Sběratelka zkušeností

Honza Rychlý

Pavel Hyťha

Giving.png
Relating.PNG
Exercising.PNG
Awareness.PNG
Trying out.PNG
Direction.PNG
Resilience.PNG
Emotion.PNG
Acceptance.PNG
Meaning.PNG